Hakkımızda

Erdoba Elegance Hotel & SPA 2011 yılında Mardin’de ilk ve tek 5 yıldızlı otel olarak sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Eşsiz mimari yapısı, konforlu konaklama, aktivite salonları, kongre merkezi ile seyahatlerinizi keyfe dönüştüreceğiniz Erdoba Elegance Hotel & SPA, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Kalite ve güler yüzün buluştuğu Erdoba Elegance Hotel & SPA, sizleri lüks, konfor ve zarafet ortamında ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. 

Mardin kent merkezinde konaklama, düğün, SPA, cafê de jardin, eğlence, spor, yöresel ve dünya mutfaklarından farklı lezzetlerle buluşacağınız yeni yaşam merkezi Erdoba Elegance Hotel her anınızı unutulmaz kılmayı hedefliyor.

-MİSYONUMUZ-

Geleneksel konukseverliğimizi en üst düzeyde konaklama, organizasyon, yeme-içme, sağlık ve güzellik alanlarında misafirlerine yansıtmayı varlık nedeni olarak gören, otelciliği yaşam merkezi anlayışı ile insanları mutlu etmek üzerine sürekli geliştirerek tasarlayan, turizmi yaşayan ve yaşatan bir kurum olmak.

-VİZYONUMUZ-

Faaliyetlerinde kusursuz hizmet anlayışı ile öncü olmak, yenilikçi ve öğrenen bir organizasyon yapısı ile alanında ilkleri gerçekleştirmek.